Obniżka! Jak czytać Pismo Święte i z wrażenia zarwać noc Zobacz większe

Jak czytać Pismo Święte i z wrażenia zarwać noc

MOCNI001

27,00 zł

-10%

30,00 zł

Opis

AutorAgnieszka Kaflińska

Więcej informacji

Po tej lekturze twoje Pismo Święte na pewno już dłużej nie będzie kurzyć się na półce!

Czytanie Biblii z entuzjazmem i pasją to pewna umiejętność, której warto się nauczyć. Autorka proponuje przetestowane przez siebie narzędzia i metody. Nie odsyła czytelnika do żadnych podręczników i naukowych opracowań. Książka skrzy się poczuciem humoru i obrazowymi słowami zachęty do lektury Pisma Świętego. Gratuluję Autorce wspaniałej książki. Przeczytałem ją jednym tchem, z przyjemnością i ciekawością następnej strony.”

ks. prof. Andrzej Perzyński


Odkryjesz, że można rozważać Pismo Święte, mając jedynie 15 minut dziennie.

Biblia jest opowieścią o ludziach pełnych pasji i namiętności, o prawdziwej historii pełnej intryg i rozlewu krwi, o dysfunkcyjnych rodzinach, w których były i beniaminki, i czarne owce. Nie jest księgą o świętych ludziach, ale o grzesznikach. Nade wszystko zaś jest opowieścią o świętym i wiernym Bogu, który wchodzi w grzeszne życie i pisze wraz z nami historię zbawienia. Nie czytasz Biblii wyłącznie po to, żeby ją poznać, ale po to, żeby spotkać się z Autorem. . .

Agnieszka Kaflińska - lektorka języka angielskiego, tłumaczka i filolog. Miłośniczka Pisma Świętego, w którym szuka nieoczywistych powiązań. Jej marzeniem jest zachęcić innych do odkrywania, jak Bóg mówi przez swoje Słowo.

Książka i kot lub kije do nordic walking i park to jej ulubione odprężające duety. . .


Wydanie: pierwsze, 2021

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-65469-62-5

Format: 145x205 mm

Ilość stron: 237

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: