Obniżka! Moc przebaczenia Zobacz większe

Moc przebaczenia

DYSTRYBUCJA00002580

13,41 zł

-10%

14,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Autor: John Arnott

Zrozumienie i doświadczenie przebaczenia przynosi przełom w życiu, prowadzi do pełnego wewnętrznego uleczenia i uwolnienia.

W życiu spotykamy wiele osób, które nas krzywdzą. A gdy czujemy się skrzywdzeni, wpadamy w wir negatywnych myśli i oskarżeń, które blokują nas na doświadczenie radości i poczucia szczęścia. Mogą być także przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów.

Negatywne myśli i słowa, a także rodzące się z nich postawy, mogą nas powstrzymywać od wyjścia z miłością do innych ludzi. One blokują nas na doświadczanie radości i poczucia szczęścia w życiu. One także mogą być przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów.

Autor pragnie, abyś mógł całkowicie przebaczyć i przyjąć przebaczenie, by Twoje życie stało się bardziej owocne i szczęśliwe w każdej dziedzinie.

 

Wydanie: III, 2011

Oprawa: miękka

Liczba stron: 80

Format: 14x21cm

 

O Autorze

John Arnott to międzynarodowy mówca i nauczyciel. Uczęszczał do szkoły biblijnej Ontario Bible College. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, w biznesie, w służbie duszpasterskiej i misyjnej oraz w roli męża i ojca wpłynęły na bogate zrozumienie mocy Bożego przebaczenia, łaski i uleczenia.

 

Spis treści

Słowa, które niosą życie

Tryumf miłosierdzia nad osądzeniem

Wybierz przebaczenie

Uwolnij się od konsekwencji osądzania

Czas, aby przebaczyć

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: