Obniżka! Zasada AHA - Przebudzenie Szczerość Działanie Zobacz większe

Zasada AHA - Przebudzenie Szczerość Działanie

DYSTRYBUCJA00016882

26,91 zł

-10%

29,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Liczba stron: 192

Okładka: miękka

Rok wydania: 2014

Format: 145 x 205 mm

Podtytuł: Boża chwila, która zmienia wszystko

 

Czy są w twoim życiu dziedziny, w których chciałbyś doświadczyć momentu „Aha!”? Momentu prawdy, która odnawia serce i umysł, dokonujac ich transformacji? Być może w twoim przypadku jest to strach albo porażka, z której nie możesz sie otrząsnąć. Dla niektórych może to być potrzeba akceptacji, uzależnienie pokarmowe lub totalny bunt, który prowadzi do zachłanności i wstydu, podobnych do tych, które przeżywał syn marnotrawny.

Kyle Idleman słyszał juz dziesiątki ludzkich historii na temat ich efektu „Aha!” W swojej najnowszej książce dzieli się wątkami z ich opowieści oraz z historii syna marnotrawnego, które pomogą ci podłączyć się na nowo do miłości niebiańskiego Ojca. Nakreślając prawdy biblijne, wymienia trzy kluczowe elementy (przebudzenie, szczerość, działanie), które przybliżą cię do Boga i zmienią na dobre twoje życie.

Wszyscy przeżylśmy w swoim życiu jakiś moment „Aha!”, kiedy byliśmy zaskoczeni nagłym objawieniem i nowymi wnioskami. Według kaznodziei i autora bestsellerów Kyle’a

Idlemana tego samego rodzaju efektu „Aha!” możemy doświadczyć w naszym duchowym życiu.Przytaczając przykłady z codziennego życia i charakterystyczne świadectwa Idleman na podstawie Pisma pokazuje, jak wspomniane trzy kluczowe elementy mogą nas przybliżyć do Boga i przemienić nasze życie.

Budząc się na rzeczywistość naszego prawdziwego stanu duchowego, możemy zobaczyć siebie i naszą potrzebę zbawienia oraz odnowienia szczerości. Uświadomienie sobie tego prowadzi nas do działania, do posłuszeństwa Bożym przykazaniom i podążania za przykładem ustanowionym przez Chrystusa. Na podstawie transformacji syna marnotrawnego widzimy, że rezultatem momentu „Aha!” jest przemiana życia i zderzenie z nowym przeznaczeniem, które prowadzą nas do domu miłującego Ojca.

Kyle Idelman jest nauczycielem Słowa Bożego w Southeast Christian Church in Luisville, w stanie Kentucky, czwartym pod względem wielkości kościele w Ameryce. Jest autorem Praying for Your Prodigal i zdobywcą nagrody za bestseller Not a Fan (Wiecej niż fan), regularnie przemawiającym na konferencjach i wydarzeniach na całym świecie. Razem ze swoją żoną DesiRae’a mają czwórke dzieci.

 

Co ludzie mówią o...

Zasadzie AHA

„Kyle wie, gdzie jesteśmy, a gdzie, z Bożą pomocą, powinniśmy być. Z zaangażowaniem wskazuje nam drogę w tym kierunku. Jeśli potrzebujecie pomocnej dłoni w swojej podróży, on wskaże wam właściwą Osobę”.

Max Lucado, pastor w Oak Hills Church, autor książki Łaska – niepojęta, niezasłużona.

 

„Zamiast być biernymi fanami, bądźmy czynnymi naśladowcami Chrystusa – takie wyzwanie stawia przed nami Kyle”.

Graig Groeschel, starszy pastor LifeChurch.tv, autor książki Wierzący, NiePraktykujący.

 

„Kyle wzywa nawet najbardziej posłusznych chrześcijan, aby przyjrzeli się swojej relacji z Chrystusem”.

Mike Huckabee, były gubernator Arkansas.

 

„Książki Kyla, tak jak jego kazania, sprawią, że staniecie twarzą w twarz z obszarami waszego życia, które musicie zmienić i z Tym, który ma moc zmienić was”.

Dave Stone, starszy pastor Southeast Christian Church, autor książki Raising Your Kids to Love the Lord.

 

„Świeże, głębokie, praktyczne – nauczanie i słowa Kyla niosą pomoc wielu osobom. Jestem podekscytowany tym, jak Bóg się nim posługuje, aby rzucać wyzwania i zachęcać zarówno chrześcijan, jak i poszukujących. Jestem jednym z wielu jego fanów”.

Lee Strobel, profesor Houston Baptist University, autor bestsellerów.

 

„Zasada AHA podkreśla biblijną przemianę i sposób jej działania – prosty, a zarazem głęboki. Chcecie się zmienić, poprawić, rozwinąć? Musicie przeczytać tę książkę”.

Mark Batterson, pastor National Community Church, autor książki Kręgi Modlitwy – bestsellerowej pozycji „New York Times”.

 

„Kyle porzuca zbędne nonsensy i zabiera nas prosto do sedna tego, co duchowo jest najważniejsze”.

Jud Wilhite, starszy pastor Central Christian Church, autor książki Bóg podąża za Tobą.

 

„Jeśli bagatelizujecie to, jak poważna jest wasza życiowa sytuacja, lub po prostu jesteście gotowi na zmianę, Zasada AHA czeka. Ta książka jest ciosem wymierzonym w postawę bierności. Pociskiem skierowanym w stronę prokrastynacji. Nie zawracajcie teraz. Przyjmijcie z kart tej książki zdumiewające olśnienie, przemówcie prosto do swojej duszy i podejmijcie natychmiastowe działanie. Wasz łaskawy, kochający Ojciec już na was czeka”.

Caleb Breakey, autor Called to Stay oraz Dating Like Airplanes.

 

„Kyle ma dar komunikowania, jego przesłanie zawsze trafia do celu w potężny, przykuwający uwagę i praktyczny sposób”.

David Novak, Dyrektor Generalny Marki YUM! (Taco Bell, Pizza Hut, KFC), autor książki Taking People with You

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: