Mocni w wierze - CD Zobacz większe

Mocni w wierze - CD

BONART00005

34,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Pięć lat temu „słabi ciałem i duchem” stworzyliśmy zespół, który miał nas umacniać w walce z codziennością.Dziś utwory Mocnych w wierze to modlitwa o łaskę głoszenia Słowa i wzrastania w mocy Chrystusa. Koncertujemy, modlimy się, radujemy i smucimy – „ludzie tak prości, zanurzeni w szarości”.
Amatorzy i muzycy, dorośli i dzieci, wyśpiewujemy nasze marzenia i tęsknoty. Zgromadziliśmy wreszcie nasze własne słowa i muzykę, by ten autorski krążek umocnił także innych nieMocnych.
Duchem ożywczym naszego istnienia był wyjazd do Medjugorje na Festiwal Młodych w 2009 r., gdzie Maryja otworzyła nam uszy oraz serca na muzykę świata i ludzi takich jak my, kryjących w sercu potrzebę uwielbienia Boga.
Gromadząc się na Mszach studenckich, próbowaliśmy od tej pory służyć swoimi talentami poprzez tworzenie oprawy muzycznej. Dołączali do nas coraz to nowi Mocarze i wreszcie 6 grudnia 2009 r. nieśmiało wystartowaliśmy z naszym pierwszym koncertem. Multimedialny charakter naszego widowiska, ogromne zaangażowanie wielu wspaniałych ludzi, rozmach techniczny i nowoczesność form muzycznych przyniosły rozgłos tej inicjatywie.
Rodziły się nowe pomysły, wyzwania, dzieci... Graliśmy w kościołach, halach, amfiteatrach… Nagraliśmy dwie płyty m.in. w Studiu Koncertowym S3 Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Wzięliśmy udział w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie w 2010 r. W tamtym czasie słowa Benedykta XVI. stały się inspiracją do napisania utworu „Mocni w wierze“, którego tytuł stał się następnie nazwą zespołu.
Na duchowej drodze asekurują nas także niezłomni Mocarze – księża parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie: ks. proboszcz Mirosław Hulecki oraz ks. Piotr Dernowski i ks. Piotr Podolak.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: