Ikona Święta Rodzina 3017 E grawer

DYSTRYBUCJA00J026A

230,00 zł

-10,00 zł

240,00 zł

Opis

Więcej informacji

 

Ikona święta rodzina została wykonana na wysokiej jakości desce olchowej, która jest trwała i bardzo wytrzymała na ewentualne uszkodzenia.

Przedstawia ona wizerunek najważniejszej dla wszystkich chrześcijan rodziny, powszechnie znanej jako święta rodzina. Ikona z ich podobiznami ma bardzo dużą wartość duchową, a także symboliczną, która powoduje, że jest ona bardzo chętnie wybierana przez wiele osób szukających prezentu.

Ikona świętej rodziny, ze względu na swoją jasną i zrozumiałą symbolikę jest doskonałym pomysłem na podarunek bliskiej osobie z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania, a w szczególności z okazji Chrztu Świętego i Ślubu.

Ikona świętej rodziny przedstawia wizerunek Najświętszej Maryi Panny wraz ze świętym Józefem oraz małym Jezusem. Symbolizuje ona nie tylko wspólnotę Kościoła, ale przede wszystkim wspólnotę rodzinną i bezpieczeństwo, które gwarantuje nam szczęśliwa, szanująca się i kochająca rodzina.

Ikona świętej rodziny z grawerem, który jest spersonalizowany, może być świetnym pomysłem na trwały, elegancki i oryginalny prezent z okazji wielu ważnych uroczystości w życiu bliskich nam osób.

Plakietka grawerowana nr 4

Metalizowana, samoprzylepna plakietka z wygrawerowanym tekstem: z jakiej okazji jest ten upominek, dla kogo i od kogo, data itp.

Wymiary plakietki to 7,5 na 3,5 cm.

Proszę o przesłanie tekstu do graweru. Na plakietce zmieści się do 150 znaków ze spacjami, przy takiej ilości tekstu plakietka wygląda najlepiej. Tekst dedykacji jest oczywiście dowolny.

Proszę bardzo dokładnie sprawdzać wysłany tekst. Grawer będzie taki, jak otrzymany mailem tekst. Jeśli grawer będzie niepoprawny na skutek błędu w przysłanym tekście, nie bierzemy za to odpowiedzialności.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: