Obniżka! Demony seksu - film DVD Zobacz większe

Demony seksu - film DVD

AGAPE0001

18,90 zł

-10%

21,00 zł

18,90 zł za szt.

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Film ks. Sławomira Kostrzewy z udziałem ks. Piotra Glasa.

Szatan to nie postać z bajki, ale realny byt, którego istnienie potwierdza Pismo Święte i nauka Kościoła. Film ukazuje działanie Szatana w życiu człowieka, który łamie szóste przykazanie. Jedną z inspiracji dla powstania filmu Demony seksu stało się zdanie wypowiedziane przez Maryję w Fatimie do bł. Hiacynty: „Grzechy, które prowadzą najwięcej dusz do piekła, są to grzechy cielesne”. Do dzisiaj słowa te zachowują swoją aktualność.
Film nie koncentruje się jednak na Szatanie i jego działaniu. Podstawowym jego przesłaniem jest ukazanie mocy Boga, Jezusa Chrystusa oraz potęgi wstawiennictwa Matki Bożej w życiu osób, które doświadczyły cierpień ze strony demonów.

„Kiedy najcięższe egzorcyzmy kończą się uwolnieniem, jest niesamowita radość, płacz, niedowierzanie, że już jest po wszystkim, wszyscy cieszą się jak dzieci, także ci, którzy posługują, ze mną włącznie… Idziemy do kaplicy, śpiewamy Magnificat. To jest niesamowite”. (ks. Piotr Glas)

Zobacz zwiastun:


 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YRjEerbM1QE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: