Obniżka! Narzędzia do odbudowy czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię - WYPRZEDAŻ Zobacz większe

Narzędzia do odbudowy czyli 75 praktycznych sposobów na lepszą parafię - WYPRZEDAŻ

PJ00002

19,50 zł

-50%

39,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

 

Towar powystawowy - możliwe rysy na okładce i wgniecenie.

"Narzędzia do Odbudowy to świetny i bardzo przystępny przewodnik dla każdego, kto chce przemienić swoją wspólnotę. Bez względu na to, czy jesteś proboszczem, wolontariuszem pracującym na pół etatu, czy jedną z wielu osób pracujących ofiarnie między tymi funkcjami, wNarzędziach do odbudowy z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zastosowanie choćby kilku pomysłów zawartych w tej książce może ogromnie pomóc w przyprowadzeniu kolejnych ludzi do Chrystusa.”
Patrick Lencioni
Autor książki The Five Dysfunctions of a Team

Ta książka to lektura obowiązkowa dla każdego, kto jest zaangażowany w coś tak wspaniałego, jak posługa w parafii. Zawiera mnóstwo mądrych i pouczających odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie wszyscy i które dotyczą duchowego stanu naszych parafii oraz skuteczności oferowanej w nich pomocy.”
Kard. Seán O’Malley
Arcybiskup Bostonu

W przyjaznym i przystępnym stylu autorzy Narzędzi do odbudowy oferują proboszczom i pracownikom parafii świeże spojrzenie na wiele aspektów życia w parafii oraz na sposoby kształtowania go, które pozwolą ludziom przybliżyć się do Pana – ostatecznego celu wszystkiego, co dzieje się w parafii.”
Kard. Francis George
Arcybiskup Chicago

Skłaniając do refleksji w takim samym stopniu jak w swojej pierwszej książce Odbudowana, autorzy opisują sposoby na ożywienie amerykańskiej parafii. Nie każdy zgodzi się ze wszystkim, co tu przeczyta, i nie wszystko wykorzysta. Lektura tej ważnej książki pozostawi czytelnikowi wiele do refleksji, modlitwy i do wykorzystania w codziennej posłudze. To obowiązkowy materiał do lektury i dyskusji dla posługujących w parafii!”
Ks. Prałat Kevin Irwin
Były dziekan Wydziału Teologii i Religioznawstwa na Katolickim Uniwersytecie Ameryki

To książka pełna wnikliwych i ważnych spostrzeżeń oraz praktycznych pomysłów i strategii, która z pewnością tchnie nowy powiew świeżości w zaangażowanie i odnowę w parafii. Pozwólcie, aby lektura przeplatających się cytatów biblijnych, opisów historii z życia wziętych i praktycznych inicjatyw ubogaciła, poszerzyła perspektywy i dodała głębi waszym działaniom jako liderom w parafiach”.
s. Edith Prendergast, R.S.C.
Dyrektor Wydziału Katechetycznego przy Kurii Archidiecezji Los Angeles

Alleluja, znowu im się udało! Ks. Michael White i Pan Tom Corcoran to dwa głosy, które na pustyni wołają: «U nas nie jest po staremu!». W Odbudowanej rozbudzili w nas nadzieję, że odnowa w parafii jest możliwa, i pokazali, jak może wyglądać. W Narzędziach do odbudowyoferują katolickim liderom w parafiach pomoc w tworzeniu strategii odnowy, dając wspaniałe narzędzia. Obie te rzeczy są niezbędne, ponieważ wizja bez strategii jest halucynacją. W tej książce nie ma halucynacji, jest w niej natomiast prosta, czysta i podwójnie destylowana piętnastoletnia mądrość, która jest smaczna i gotowa do picia. Ta książka cię zainspiruje, postawi przed naprawdę trudnymi wyzwaniami i sprawi, że weźmiesz się do roboty w tym wielkim zadaniu, jakim jest Nowa Ewangelizacja.”
James Mallon
Duszpasterz, Założyciel i Dyrektor Medialnego Instytutu Jana Pawła II

Jestem bardzo podekscytowana tą książką! Co prawda nie sprawi ona, że odbudowa twojej parafii będzie łatwa, ale pokaże ci kroki, które są praktyczne, sprawdzone i możliwe do wykonania, oraz pomoże ci odnieść sukces, jeśli tylko wykażesz gotowość do pracy w wypełnianiu misji Chrystusa.”
Diana Macalintal
Dyrektor ds. Uwielbienia, diecezja San Jose

W trzynastym wieku św. Franciszek otrzymał nakaz: «Odbuduj mój Kościół», który jednak nie zawierał szczegółowych wytycznych. W naszych czasach książka Narzędzia do odbudowy oferuje dokładnie to: praktyczne wskazówki do ewangelizacji i formowania uczniów. Nieoceniony materiał dla liderów w parafii.”
Zeni Fox
Profesor teologii pastoralnej na Uniwersytecie Seton Hall

Oprawa miękka, 352 strony, wymiary 14,5 x 20,5 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: