Obniżka! Cudowna medycyna św Hildegardy Zobacz większe

Cudowna medycyna św Hildegardy

ES-00022

25,42 zł

-15%

29,90 zł

Opis

Więcej informacji

Bóg leczy poprzez naturę

Dzięki tej książce dowiemy się skąd brała się wiedza medyczna Hildegardy.
Najistotniejszą różnicą między nią a współczesną nauką jest to, że źródło wiedzy średniowiecznej uzdro­wicielki było nadnaturalne, pochodzące z cudownych, udzielanych jej przez Boga wizji.
Niemożliwe jest bowiem, aby ta średniowieczna mniszka zdołała sama dotrzeć do wiedzy, którą z mozołem odkrywa współczesna medycyna.

W książce nie mogło zabraknąć nowa­torskich metod leczenia najbardziej uciążliwych chorób, trapiących ludzi od wieków. Znajdziemy porady świętej uzdrowicielki a dotyczące profilaktyki i radzenia sobie z takimi chorobami jak:
· reumatyzm i artretyzm,
· nowotwory,
· choroby serca i wieńcowe,
· choroby płucne i alergie,
· miażdżyca,
· schizofrenia i depresje,
· ból.

Sw. Hildegarda, największa uzdrowicielka średniowiecza, uznana została za Doktora Kościoła. Korzystajmy wszyscy z ogromnego skarbu, ofiarowanego nam przez Boga za pośrednictwem tej średniowiecznej świętej!

Dr Gottfried Hertzka był lekarzem, który jako pierwszy odkrył dla współczesnej medycyny rewolucyjne metody terapeutyczne opracowane przez średniowieczną mistyczkę, św. Hildegardę z Bingen. On właśnie był nauczycielem znanego w Polsce specjalisty od medycyny Hildegardowej, dr. Wigharda Strehlowa, autora licznych bestsellerów.

 

Format: 140x200 mm, stron: 240, oprawa: broszurowa.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: