• -10%
Różaniec ratunkiem dla świata

Różaniec ratunkiem dla świata

SUMUS

SUMUS013
13,50 zł 15,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 12,60 zł

Najniższa cena produktu 13,50 zł z dnia 24.06.2024

 

Niezwykle piękne i bardzo głębokie rozważania różańcowe autorstwa ks. Dominika Chmielewskiego bez wątpienia mają walor wspaniałych rekolekcji dla każdego, kto po nie sięgnie. Teologiczna głębia w połączeniu z ewangeliczną prostotą przekazu zawartych w nich treści, czyni z nich niezwykle skuteczne narzędzie ewangelizacji. Każdy, kto po nie sięgnie odnajdzie w nich siebie wraz ze wszystkimi swoimi lękami, troskami, smutkami ale też i radościami.

Wędrując wraz z księdzem Dominikiem poprzez wszystkie tajemnice Różańca świętego, jakby na nowo odkrywamy Maryję. Dla wielu będzie to Maryja – Matka Pana Jezusa - jakiej dotąd nie znali.

Dzięki rozważaniom księdza Dominika Chmielewskiego z jednej strony przekonujemy się, że Różaniec nie jest nudnym i monotonnym klepaniem „zdrowasiek”, z drugiej zaś odkrywamy głębię tej modlitwy. Pozostanie tylko kwestią czasu, kiedy zaczniemy cieszyć się modlitwą różańcową i stanie się ona dla nas modlitwą nieustanną.

Każdy kto sięgnie po rozważania księdza Dominika Chmielewskiego już nigdy nie pozostanie obojętny wobec modlitwy różańcowej, która jest jedyną w swoim rodzaju autostradą do nieba.

Ilość stron: 48

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-66020-04-7

Wymiary: 135x194 mm

Detal brutto
12
Autor
Dominik Chmielewski SDB
Wydawnictwo
SUMUS
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych