• -10%
Jezus do serca mam - ks. Ruotolo Dolindo (SSL)

Jezus do serca mam - ks. Ruotolo Dolindo (SSL)

Loretanki

SSL008
12,60 zł 14,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,00 zł

Najniższa cena produktu 12,60 zł z dnia 19.05.2024

 

Świadom tego, że zbawienie rodzin zależy dziś, tak jak zawsze, przede wszystkim od matek, autor kieruje do serca mam serdeczny apel Pana w stylu typowym dla siebie, powściągliwym i porywającym, które łączy w sobie logikę Boską i ludzką.

Jego słowa odczytywane w duchu pokory i wiary przenikają do serca z łagodnością światła, które umacnia, oraz z siłą ostrza, które wycina z serca kobiety tyle egoizmu i zmienności nastrojów, ile trzeba wyciąć, aby było ono godne swej najdonioślejszej misji miłości.

Z tych stronic, pełnych światła i natchnienia, przeziera jasna i święta, choć mozolna, misja małżonki i matki. Oby wiele drogich dusz umiało zaczerpnąć z nich potrzebną naukę. Oby każda mama odczytała w nich osobiste przesłanie dla siebie. Niech czyta je w pokorze i przyjmie je z wielkoduszną odwagą. Niech pozostanie wierna i w ten sposób się uświęci na tej drodze, którą pragnęła podążać w swej wędrówce do nieba.

Bądź silna w pokonywaniu świata, bo duch tego świata sprawia, że człowiek staje się tchórzliwy, a mama nie może być tchórzliwa ani godna pogardy. Bądź silna w pokonywaniu samej siebie, bo uboga natura i własny charakter to ciężary, które ciągną człowieka w dół, a mama musi się podnosić, żeby podnosić innych. Naucz się zachowywać spokój wśród przeciwności, bo mama musi być spokojem w rodzinie. – fragment książki-

Autor: ks. Dolindo Ruotolo

Tłumacz: Joanna Dyga

Ilość stron: 205

Oprawa: miękka

Format: 9 x 14 cm

Rok wydania: 2018

ISBN: 978-83-7257-934-8

Detal brutto
10
Wydawnictwo
Loretanki
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych