• -10%
Droga do nieba. Bierzmowanie (SSL
Droga do nieba. Bierzmowanie (SSL
Droga do nieba. Bierzmowanie (SSL
Droga do nieba. Bierzmowanie (SSL

Droga do nieba. Bierzmowanie (SSL

SSL0205
Obecnie brak na stanie
14,40 zł 16,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,40 zł

Najniższa cena produktu 14,40 zł z dnia 24.06.2024

 
--deleted-from-2--

Droga do nieba. Bierzmowanie

Co jest niezbędne, by osiągnąć zbawienie i życie wieczne? Kościół naucza, że dla człowieka wierzącego konieczne do zbawienia są sakramenty Nowego Przymierza.

Niniejsza książeczka, wchodząca w skład serii „Droga do Nieba” to mały przewodnik i specyficzny elementarz. Autor dzieli się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniem kapłańskim, ilustrując wybrane formuły katechizmowe przykładami z życia. Czyni to w formie prostej, przystępnej i barwnej, z myślą o najmłodszych czytelnikach. Książeczki z serii adresowane są do dzieci i młodzieży, ale można je polecić także rodzicom, jak również do wspólnej lektury rodzinnej.

--deleted-from-2--
5b3451611667a6458ecde5ae56f6f394.jpg

W dzisiejszym świecie powszechną stała się opinia, że prawdziwą siłą, którą można pokonać drugiego człowieka, są pieniądze, znajomości, układy albo po prostu pięści. Niestety, w wielu przypadkach tak właśnie jest. Wystarczy otworzyć codzienną gazetę i poczytać, jak dresiarze pobili studenta, jak aferzyści wyprowadzili pieniądze z banku, jak chciwi urzędnicy żądali łapówek od uczciwych ludzi. Niektórzy, czytając te wieści, ubolewają, że chamstwo i przemoc górują dziś nad wykształceniem i kulturą człowieka. Czy rzeczywiście prawdziwa mądrość straciła swą wartość, przestała być siłą? Choć sukcesy zła są niekiedy tak spektakularne, to nie wolno nam zapomnieć, że Bóg nieodwracalnie zwyciężył zło. On jest obrońcą wszystkich, którzy Mu ufają. Bogu jednak nie zależy na rozgłosie, On nie manifestuje na pokaz swojej siły. Jest Obrońcą cichym, ale skutecznym, a swoim owieczkom jako tarczę daje właśnie dar mądrości.

– fragment książki –

--deleted-from-2--

Pozostałe książki z serii «Droga do Nieba»:

  • Chrzest
  • Eucharystia
  • Sakrament Pokuty i Pojednania
--deleted-from-2--
Język
polski
Liczba stron
144
Stan
Nowy
Rok wydania
2020
Autor
Piotr Pawlukiewicz
Okładka
miękka
Szerokość produktu
12
Tytuł
Bierzmowanie
ISBN
9788372579881
Wydawnictwo
Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych