• -10%
Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji
Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji
Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji
Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji

ESPE301
Obecnie brak na stanie
35,01 zł 38,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 38,90 zł

Najniższa cena produktu 35,01 zł z dnia 14.06.2024

 
--deleted-from-2--

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji

Przenosić góry to inspirująca, pełna praktycznych wskazówek pomoc dla chrześcijanina, który pragnie modlić się jak autentyczny uczeń Jezusa. Dzięki niej dowie się, jak doświadczyć pełni i mocy różnych rodzajów modlitwy, między innymi o uzdrowienie, interwencyjnej, konsekracyjnej czy obronnej lub poczuć intymną bliskość dzięki modlitwie Pismem Świętym, modlitwie serca i słuchania. Do czasu, aż nauczymy się modlić, nawet nie mamy pojęcia, jak ogromne zmiany są możliwe. Może my także będziemy kłaść kres suszom i pożarom        /fragment książki/

--deleted-from-2--
f9724fab9b5c09d5738afc428747cdad.jpg

Autor "Dzikiego serca" pokazuje, jak modlić się, by zobaczyć potęgę Bożego działania. Każdy wierzący staje w jakimś momencie życia przed niepokojącym pytaniem: dlaczego jedne modlitwy działają, a inne nie? Skoro Bóg jest miłosierny i wszechmocny, powinniśmy poprosić go o pomoc i w spokoju czekać na upragniony skutek. Co jednak, gdy ów skutek nie nadchodzi? Czy robimy coś źle? Może Bóg już nas nie słucha? Czyżby słuchał tylko wybranych? W tej sytuacji łatwo o zwątpienie i rezygnację z modlitwy. A przecież Bóg chce relacji z każdym z nas. Prawdziwej, opartej na miłości i zaufaniu relacji – nie wydawania poleceń. Pan jest absolutnie zachwycony naszymi próbami modlitwy - wzywa nas też jednak, abyśmy zmierzali ku dojrzałości, co wiąże się również z zanoszeniem bardziej dojrzałych modlitw. Oparta na osobistym doświadczeniu i wnikliwej interpretacji Pisma Świętego książka Johna Eldredge’a to znakomity przewodnik w drodze do dojrzałej modlitwy. Autor przypomina, że modlitwa to coś więcej niż lista życzeń – to głęboka zażyłość z Bogiem. Przekonuje, że dzięki naszej modlitwie świat może się zmienić i że wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by zobaczyć potęgę Bożego działania.

--deleted-from-2--

John Eldredge – amerykański pisarz chrześcijański, doradca i wykładowca, autor wielu bestselerowych książek, między innymi "Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy".

***

Autor: ks. Jacek Stefański

Ilość stron: 256

Oprawa: Miękka

Format: 13,5 x 20,5 cm

Rok wydania: 2023

ISBN: 978-83-8212-108-7

--deleted-from-2--
Język
polski
Numer wydania
2
Liczba stron
344
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.364
Rok wydania
2022
Autor
John Eldredge
Okładka
miękka
Szerokość produktu
14
Wysokość produktu
20
Tytuł
Przenosić góry
ISBN
9788382011470
Wydawnictwo
Wydawnictwo eSPe
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych