• -10%
40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post
40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post
40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post
40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post

40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post

ESPRIT904
35,91 zł 39,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,90 zł

Najniższa cena produktu 35,91 zł z dnia 24.06.2024

 

40 dni duchowej odnowy

Medytacje na Wielki Post

Siostra Bożena Maria Hanusiak – pustelnica i autorka bestsellerów, m.in. Maryja mówi do Ciebie, Ja Jestem. Spotkania z Jezusem Eucharystycznym – tym razem wprowadza w czterdziestodniowe rekolekcje, które mogą stać się ważnym krokiem do przemiany twoich myśli i serca. 

Wielki Post to czas nawrócenia – porzucenia grzechu i oczyszczania ze złych przyzwyczajeń. Chrystus w tym czasie szczególnie wzywa cię do ufności, chce, abyś serdeczniej przylgnął do Niego. Kontemplując Go w Jego męce, dostrzeżesz, że On jest blisko ciebie, gotów darować ci każdy grzech. W Nim uspokoisz swoje serce i przygotujesz je na nowe życie w Chrystusie.

Książka pozwoli ci przeżyć czterdzieści poruszających spotkań z umęczonym Zbawicielem. Zawiera ona także rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu oraz wskazania pustelników, duchowych mistrzów i świętych starożytnego Kościoła. Całości dopełniają Droga krzyżowa oraz głębokie modlitwy mistyków i z Tradycji Kościoła.

Siostra Bożena Maria całe swoje życie prowadzi w trosce o skupienie, trwanie w Bożej obecności, rozważanie Bożej nauki i dzielenie się owocami tych rozważań w postaci tekstów, które mogą stanowić cenną pomoc dla wszystkich zainteresowanych głębszym przeżywaniem swojej wiary. o. Tomasz Maria Dąbek OSB

Format: 130x200 mm

Liczba stron: 264

Data wydania: 2023-02-03

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Język
polski
Stan
Nowy
Rok wydania
2023
Autor
s. Bożena Maria Hanusiak
Okładka
miękka ze skrzydełkami
Tytuł
40 dni duchowej odnowy Medytacje na Wielki Post
ISBN
9788367530279
Wydawnictwo
Esprit
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych