• -10%
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności -...
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności -...
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności -...
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności - ks. Piotr Pawlukiewicz
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności - ks. Piotr Pawlukiewicz
Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności - ks. Piotr Pawlukiewicz

Becz i dzwoń dzwoneczkiem + Droga do wolności - ks. Piotr Pawlukiewicz

KOMPLETZNAK12
84,51 zł 93,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 81,92 zł

Najniższa cena produktu 81,92 zł z dnia 27.03.2024

 
dc6891ff955567b3140afc3964d3584e.jpg

Becz i dzwoń dzwoneczkiem

Becz i dzwoń dzwoneczkiem” to kolaż z barwnych opowieści, których ks. Piotr Pawlukiewicz opowiada o sobie i ludziach spotkanych na przestrzeni życia. Porusza w nich ważne kwestie i nazywa problemy, którym stawiamy czoła na co dzień. Mówi o sprawach aktualnych i pewnie też bliskich każdemu: o wyzwaniach męskości i kobiecości, a także ich zderzeniu w związkach, o sposobach na poprawienie komunikacji między kobietą i mężczyzną, szczególnie w trudnościach wynikających z różnic płciowych; o akceptacji siebie, swojej historii i dotarciu do wnętrza swojego serca; o uwolnienia prawdziwego „ja” spod warstw przyzwyczajeń, stereotypów i codziennych słabości; o Maryi i jej wyjątkowości, z której całymi garściami możemy czerpać inspiracje do codziennego, prostego i pięknego życia; o tym, jak żyć w prawdzie, z podniesioną głową podejmując wyzwania, jakie stawia przed nami chrześcijaństwo.

Radość w Panu polega na tym, że On nas znalazł. Historia ludzkości to film katastroficzny o tym, że zginęło paręnaście miliardów ludzi i Jezus ich odnalazł.

ks. Piotr Pawlukiewicz

Z treści „Becz i dzwoń dzwoneczkiem” dowiesz się:

  • jak pozbyć się fałszywego „ja” i stać się prawdziwym sobą;
  • jak dotrzeć do skarbów kryjących się w ludzkim sercu;
  • co trzeba zrobić, żeby pokonać słabości, które ciągle do nas wracają;
  • dlaczego w życiu ważny jest konkret;
  • co to znaczy: być specjalistą od spraw własnej płci;
  • na czym polega istota chrześcijańskiej walki.

Książka „Becz i dzwoń dzwoneczkiem” to spisane i na nowo zredagowane rekolekcje, które ks. Piotr Pawlukiewicz wygłosił w 2012 r. we wrocławskim duszpasterstwie „Maciejówka”. Postanowiliśmy odkopać tę drogocenną perłę z piasków naszego archiwum i otworzyć przed Wami kolejną możliwość spotkania z tym wyjątkowym kaznodzieją, jego legendarnym poczuciem humoru, niezwykłą wrażliwością, ale przede wszystkim – konkretem, czyli umiejętnością nazywania rzeczy po imieniu. W świecie pełnym relatywizmu wielu z nas z pewnością właśnie tego szuka.

I choć może część anegdot, które wspomniane są w tej książce już znacie, to jesteśmy przekonani, że między ich wierszami znajdziecie wiele mądrości i nowych myśli. Jak w kalejdoskopie, w którym te same kryształy z każdym ruchem tworzą zupełnie nowy, zachwycający obraz.

Wojowanie chrześcijańskie to nie są armaty, pięści czy kopniaki, tylko walka wewnętrzna, która wyraża się w codziennym, zwyczajnym życiu.

ks. Piotr Pawlukiewicz

Tytuł: Becz i dzwoń dzwoneczkiem

Autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz

ISBN: 978-83-960305-0-4

Liczba stron: 232

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Wymiary: 125 mm x 195 mm

Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień.

ks. Piotr Pawlukiewicz

Skacz! – zachęca ks. Piotr Pawlukiewicz. Ale jak to?

Skacz w chrześcijaństwo – wyjaśnia uwielbiany duszpasterz. Ludzie różnie reagują na to zaproszenie. Boży szaleńcy skaczą w ramiona Ojca, inni uparcie siedzą na swojej gałęzi, trzymając się kurczowo grzechu. Zastanawiasz się, czym jest prawdziwa wolność? Czy polega na robieniu wszystkiego, na co tylko masz ochotę? Ksiądz Piotr jest jak sprawdzony przewodnik, który pomaga w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania. Dotrzymuje kroku i dodaje otuchy w chwilach zwątpienia. Ze wskazówek duszpasterza możesz korzystać każdego dnia, idąc drogą do wolności. Chrystus jest pierwszym człowiekiem, który osiągnął pełnię wolności. On wszedł na szczyt. Kiedy ustaniesz w drodze, popatrz na Niego. Stoi tam, w domu Ojca, ale zarazem tuż obok i krzyczy: „Chodź, stąd jest niesamowity widok! Stąd widać wieczność...”.

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-240-6831-9

EAN: 9788324068319

Wydawnictwo: Znak

Format: 136 x 199

Rok wydania: 2024

Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych