• -10%
Kim jest dla mnie Maryja DVD

Kim jest dla mnie Maryja DVD

Rosemaria

RS0182
Obecnie brak na stanie
22,41 zł 24,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24,90 zł

Najniższa cena produktu 22,41 zł z dnia 20.05.2024

 

Kim jest dla mnie Maryja ? - poszukiwanie odpowiedzi

 

Dokument księdza Piotra Śliżewskiego porusza bardzo interesujący temat w świecie wiary, a mianowicie zadaje pytanie,  które często stawiamy sobie sami, tj. Kim jest dla mnie Maryja?

Maryja nie bez powodu określana jest jako nasza matka. Jeżeli Pan Jezus uznawany jest za ojca naszych dusz, to Maryja jest matką dusz wszystkich wierzących, którą Bóg przekazał nam w swoim wielkim planie Zbawienia.

 

Oglądając film Kim jest dla mnie Maryja, poznać można losy młodej dziewczyny, której została powierzona najbardziej odpowiedzialna rola w dziejach świata przez samego Boga. Zapewne nurtującym pytaniem jest Dlaczego to właśnie Maryja została Matką wszystkich wierzących, ale i Matką Zbawiciela?

Odpowiedz można usłyszeć w filmie Kim jest dla mnie Maryja.

 

Medytacja, sanktuaria oraz ukojenie – czyli Kim jest dla nas Maryja

Posiadając film dokumentalny „Kim jest dla mnie Maryja” uzyskuje się dostęp do materiałów niezbędnych, wspomagających medytację na ten temat. Produkcja dodatkowo wywołuje u widza wiele refleksji nad przesłaniem głównym filmu.

Kim jest dla mnie Maryja to również produkcja, dzięki której widz zostanie zabrany w przepiękną podróż maryjną po polskich sanktuariach.

Warto mieć na uwadze, że matka czeka na nas wszystkich z niewyobrażalnym duchowym ukojeniem, jeżeli tylko odpowiemy sobie na pytanie: Kim jest dla mnie Maryja.

 

Detal brutto
24
Wydawnictwo
Rosemaria
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych