Obniżka! LUDZIE BOGA 79 - Dotknij Nieba - film DVD Zobacz większe

LUDZIE BOGA 79 - Dotknij Nieba - film DVD

LLITE00557

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

„Dotknij nieba” to jeden z najbardziej znanych, biograficznych filmów muzycznych pośrednio poruszający wątek religijny.

Bracia Erwin podjęli się trudnego zadania, jakim było ukazanie prawdziwej historii powstania jednego z największych religijnych hitów w dziejach amerykańskiej muzyki.

Wzruszająca opowieść o wierze, rodzinie i spełnianiu marzeń- tak najprościej można opisać „Dotknij nieba”. Film opowiada historię wychowującego się bez matki, Barta Millarda, który źle dogaduje się ze swoim mocno wymagającym ojcem, który nie rozumie potrzeb swojego syna. Niezrozumiany chłopak ucieka w świat marzeń i fantazji i szuka pocieszenia w modlitwie i muzyce. Jako nastolatek, chcąc naprawić i odbudować relacje z ojcem, Bart postanawia spróbować swoich sił w sporcie, jednak kontuzja krzyżuje jego plany. Dalsze losy głównego bohatera pokazują jego trudną i skomplikowaną drogę do spełniania swoich marzeń oraz walkę z przeciwnościami losu. Po kontuzji, która zakończyła jego karierę sportową Millard poświęcił się całkowicie muzyce, jednak z nią także nie wiązał swojej przyszłości. Dopiero w momencie, w którym dowiaduje się o poważnej chorobie ojca, postanawia dać sobie jeszcze jedną szansę, nie przypuszczając nawet, że piosenka, którą skomponuje stanie się najpopularniejszym religijnym hitem w całej Ameryce.

Film „Dotknij nieba” to niesamowita opowieść o sile wiary, muzyki i ciężkiej pracy, dzięki którym w naszym życiu mogą wydarzyć się zaskakujące rzeczy, dlatego też należy on do ekskluzywnej kolekcji filmów „Ludzie Boga”. „Dotknij nieba” to opowieść skierowana do wszystkich tych, którzy lubią filmy z głębokim przesłaniem, które pozwala zacząć dostrzegać świat z nieco innej perspektywy. Film „Dotknij nieba” powinny obejrzeć wszystkie osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, po to, aby uświadomić sobie, że zawsze można znaleźć rozwiązanie swojego problemu.

Oryginalny tytuł:I can only imagine
Gatunek:Biograficzny, Muzyczny, Religijny
Produkcja:USA 2018
Reżyseria:Andrew Erwin, Jon Erwin
Obsada:J. Michael Finley, Dennis Quaid, Madeline Carroll, Trace Adkins, Priscilla Shirer, Cloris Leachman

Czas: 110 min
Lektor: polski

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/G5PRgq2U0go" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: