• -10%
O wielkich Polakach dzieciom - Pamiątka I...
O wielkich Polakach dzieciom - Pamiątka I...
O wielkich Polakach dzieciom - Pamiątka I Komunii Świętej
O wielkich Polakach dzieciom - Pamiątka I Komunii Świętej

O wielkich Polakach dzieciom - Pamiątka I Komunii Świętej

Sandomierz

DYSTRYBUCJA00002773
Obecnie brak na stanie
53,91 zł 59,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 59,90 zł

Najniższa cena produktu 53,91 zł z dnia 24.06.2024

 

O WIELKICH POLAKACH dzieciom

Jest to książka, jakiej na rynku księgarskim jeszcze nie było. Książka adresowana do dzieci, z której także dorośli wiele mogą się dowiedzieć. Książka, która nie tylko pobudza do myślenia, ale i uczy myśleć. Książka o tych, którzy zasłynęli na polach bitew i w przestworzach, w największych na świecie salach koncertowych i na międzynarodowych wystawach sztuki. Dokonywali odkryć w laboratoriach i docierali do odległych lądów. Pracowali w szpitalach i szkołach, ale także na królewskich dworach.

Mikołaj Kopernik i Maria Skłodowska-Curie, Zawisza Czarny i Emilia Plater, Karol Wojtyła i Faustyna Kowalska, Witold Pilecki i Helena Modrzejewska... Znani i nieznani.

Wielcy – bo nie przelękli się trudności. Zdobyli to, co wydawało się nie do zdobycia. Siłą woli i charakteru. Odwagą i cierpliwym wysiłkiem. Niezwykli i bohaterscy. Genialni i święci.

Zadziwili Europę i świat. WIELCY POLACY. 88 postaci godnych podziwu i naśladowania opisanych zostało w książce językiem przystępnym w formie gawędy i stanowi niewyczerpalne źródło wiadomości niezbędnych dla lepszego poznania i pokochania własnej Ojczyzny. Książka zawiera praktyczny Słowniczek, w którym autorka wyjaśnia dzieciom trudniejsze pojęcia i nazwy.

Oprawa: Twarda
Ilość stron: 208
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-257-0550-3

Detal brutto
41.90
Wydawnictwo
SANDOMIERZ
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych