• -10%
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE
GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE

GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI. OBJAWIENIA MARYJNE

ES61
Obecnie brak na stanie
53,91 zł 59,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 63,15 zł

Najniższa cena produktu 53,91 zł z dnia 14.06.2024

 

GARABANDAL. PRZESŁANIE NADZIEI

ZAPOMNIANE OBJAWIENIA MARYJNE

KOMU MATKA BOŻA OBJAWIAŁA SIĘ W GARABANDAL? JAKIE OSTRZEŻENIE DLA ŚWIATA PRZEKAZAŁA WIDZĄCYM?

Latem 1961 roku czterem dziewczynkom w małej hiszpańskiej wiosce Garabandal zaczęła objawiać się Matka Boża. Przesłania skierowane do dzieci zszokowały cały świat. Maryja, potwierdzając swoje słowa z Fatimy, zapowiedziała w tym miejscu nadchodzące ostrzeżenie, wielki cud i karę, które mają wypełnić się na naszych oczach. Ksiądz José Luis Saavedra w dociekliwy i precyzyjny sposób bada historię Garabandal, zaczynając analizy od faktów historycznych poprzez odniesienia do teologii, lekturę dzienników wizjonerów i kończąc na przedstawieniu oficjalnego stanowiska Kościoła katolickiego. Wyjaśnia czytelnikom, dlaczego konieczne jest, aby cały świat poznał treść tych wstrząsających objawień. Ks. José Luis Saavedra – ksiądz katolicki mieszkający w Hiszpanii. Autor książek i doktor teologii Uniwersytetu w Nawarze, gdzie uzyskał tytuł doktorski za rozprawę dotyczącą objawień w Garabandal.

To dla ludzkości najpiękniejsza historia od czasów narodzenia Chrystusa. To jak drugie życie Najświętszej Dziewicy na ziemi. Brak słów, by wyrazić wdzięczność za to.

ŚW. PAWEŁ VI

Oby przesłanie Matki Bożej z Garabandal zapadło ludziom w serca, zanim będzie za późno.

ŚW. JAN PAWEŁ II

Od początku czułam, że to autentyczne zdarzenia.

ŚW. MATKA TERESA Z KALKUTY

O, błogosławione dziewczyny z San Sebastián de Garabandal. Nie dowierzają ani wam, ani waszym rozmowom z Białą Panią. Uwierzą, gdy będzie już po czasie.

ŚW. OJCIEC PIO

bd61d0fd28466cd12912633abc905a67.jpg

Przesłanie z Garabandal jest pełne zaskakujących znaków i słów niedopasowanych do współczesności: ostrzeżenie, cud, sąd, „koniec czasów”. Wielu zniesmaczonych przynaglającym tonem Matki Bożej odwraca głowę od tego, co się wydarzyło w małej wiosce na północy Hiszpanii w latach 1961–1965. Maryja przypomina proroka świadomego, że czas jest krótki, zło narasta, Kościół wytraca swą wyrazistość, kolana i ręce modlących się słabną. Matka Pana jest jak Jonasz posłany do Niniwy, jak Amos w Szilo, jak Jan Chrzciciel podnoszący głos przy wysychających źródłach naszego chrzcielnego Jordanu.

Książka "Garabandal. Przesłanie nadziei" jest ważna i potrzebna, napisana z naukową rzetelnością, klarownym stylem. Najwyższy czas, by głos Matki Bożej pochodzący z epoki, gdy ojcowie soborowi wypatrywali nowego zstąpienia Ducha Świętego na Kościół w trudnym momencie dziejów, wybrzmiał na nowo. Przyczyni się do tego z całą pewnością to uczciwe i dogłębne studium napisane przez przejętego sprawami Kościoła i świata młodego kapłana i naukowca z Hiszpanii. Mam nadzieję, że lektura książki przysporzy Najświętszej Maryi Pannie nowych miłośników, a Kościołowi odważnych i czujnych wyznawców.

KS. PROF. ROBERT SKRZYPCZAK

  • Tytuł: Garabandal
  • Autor: José Luis Saavedra
  • Wydawnictwo Esprit
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 496
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788367291958
Język
polski
Numer wydania
1
Liczba stron
496
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.3
Rok wydania
2022
Autor
ks. Jos Luis Saavedra, Bartosz Wojnarowski
Okładka
miękka
Szerokość produktu
14.5
Tytuł
Garabandal. Przesłanie nadziei
ISBN
9788367291958
Wydawnictwo
Esprit
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych