• -10%
Zły Duch istnieje naprawdę - Richard Gallagher
Zły Duch istnieje naprawdę - Richard Gallagher
Zły Duch istnieje naprawdę - Richard Gallagher
Zły Duch istnieje naprawdę - Richard Gallagher

Zły Duch istnieje naprawdę - Richard Gallagher

ESPE20A
Obecnie brak na stanie
44,91 zł 49,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 52,61 zł

Najniższa cena produktu 44,91 zł z dnia 22.07.2024

 
f74f0c84ee2f7f51d0cc02ee331e2841.jpg

Opowieść psychiatry, który 25 lat pracował z osobami opętanymi i – choć początkowo odnosił się bardzo sceptycznie do ich doświadczeń – doszedł do wniosku, że kryje się za nimi jak najbardziej realna, sprawdzalna empirycznie, rzeczywistość.

Cieszący się uznaniem i dobrą opinią nowojorski psychiatra Richard Gallagher był sceptyczny, gdy pierwszy raz zjawił się u niego katolicki ksiądz i poprosił o konsultację osoby, u której podejrzewano opętanie. Jednak już przy pierwszej wizycie zaobserwował zjawiska, z którymi nigdy dotąd się nie spotkał. Kobieta sama siebie nazywająca królową Szatana potrafiła płynnie mówić językami obcymi, których wcześniej nigdy się nie uczyła, i miała wgląd w informacje na temat innych osób – niekiedy w osobiste szczegóły sprzed wielu lat. Już na pierwszym spotkaniu powiedziała Gallagherowi, że jego matka zmarła na raka jajnika, co faktycznie było prawdą…

Ta książka to opowieść o opętaniach, atakach demonicznych i zjawiskach paranormalnych. Ale przede wszystkim o dramatycznych i niezwykle trudnych historiach konkretnych osób, dla których drogą ratunku była pomoc nie tylko psychiatrów, ale i egzorcystów. To również duchowa autobiografia autora, który przyznaje, że przeszedł duchową przemianę i – choć początkowo daleko mu było do religii – z czasem stał się osobą wierzącą.

Publikacja pokazuje, jak owocnie mogą współpracować nauka i wiara. Udowadnia, że psychiatria, z powodzeniem zgłębiająca tajemnice ludzkiego umysłu, oraz Kościół działający w imieniu Chrystusa i dysponujący narzędziami duchowymi przywracającymi pokój i wewnętrzną wolność, mogą uzupełniać się w niesieniu pomocy cierpiącym z powodu opętania.

Richard Gallagher – doktor medycyny, wykładowca psychiatrii klinicznej w New York Medical College. Absolwent Uniwersytetu Princeton. Rezydent psychiatrii w Yale University School of Medicine. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Od wielu lat – jako jedyny świecki psychiatra – pełni w radzie zarządu stowarzyszenia funkcję doradcy naukowego.

Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2021

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 344

Wymiary: 140x200 mm

Waga: 0.52 kg

ISBN: 978-83-8201-082-4

Autor: Richard Gallagher

Tłumacz: Paweł Borkowski

Forma
poradnik
Temat
chrześcijaństwo
Język
polski
Numer wydania
1
Liczba stron
344
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0
Rok wydania
2021
Autor
Richard Gallagher
Okładka
miękka
Szerokość produktu
14
Wysokość produktu
20
Tytuł
Zły duch istnieje naprawdę
ISBN
9788382010824
Wydawnictwo
Wydawnictwo eSPe
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych