• -10%
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski
A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski

A człowieka widzi? - ks. Jan Kaczkowski

RTCK302
Obecnie brak na stanie
35,91 zł 39,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 42,07 zł

Najniższa cena produktu 35,91 zł z dnia 14.06.2024

 
1b6cb8786313bc9af581b0bba30b1342.jpg

A człowieka widzi?

ks. Jan Kaczkowski

Opowieść o życiu i śmierci, blaskach i cieniach popularności, walce z bylejakością niszczącą wizerunek Kościoła, a nade wszystko – o odpowiedzialności za JAKOŚĆ wszystkiego, co robisz w życiu. Książka jest zapisem dwóch konferencji, które ks. Jan nagrał kilka miesięcy przed swoją śmiercią. To historia człowieka, który choć fizycznie miał problem ze wzrokiem, zawsze i w każdym WIDZIAŁ człowieka.

Ksiądz Jan Kaczkowski, w gronie najbliższych znany jako Johnny, kochał życie i zawsze dążył do tego, by żyć, jak sam mawiał: „na pełnej petardzie”. Od konferencji, które ksiądz Kaczkowski wygłosił w ramach współpracy z wydawnictwem RTCK, minęło już 7 lat. Jego słowa są jednak nadal – a w obecnej chwili szczególnie – aktualne i ponadczasowe.

Książka jest zbiorem najważniejszych myśli i anegdot z życia ks. Jana, opowiedzianych z humorem i dystansem do siebie. To lekcja chrześcijańskiej afirmacji życia i ciągłego dawania z siebie maksimum zaangażowania w imię miłości do drugiego człowieka. 

Ważnym tematem publikacji jest refleksja na temat kondycji Kościoła, który ksiądz Kaczkowski kochał całym sercem i zawsze dążył do tego, by zmieniał się na lepsze. Nie akceptował tak zwanej katolipy, czyli szeroko pojętej niedbałości o jakość przekazu Dobrej Nowiny, którą zostawił nam Jezus.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się, jak ksiądz „Johnny” Kaczkowski na co dzień radził sobie z własną chorobą oraz z popularnością, która przyniosła mu nie tylko uciążliwe miano „kato-celebryty”, ale nierzadko niosła za sobą również bezpodstawny hejt
  • przejdziesz drogę miłosiernego Samarytanina widzianą oczami księdza Jana Kaczkowskiego i zobaczysz, jak można skutecznie pomagać innym
  • dostrzeżesz zjawisko katolipy w Kościele i we własnym otoczeniu oraz dowiesz się, jak możesz je ograniczać, aby żyć lepiej i piękniej
  • poznasz barwne anegdoty z życia księdza Kaczkowskiego i jego przemyślenia na temat kapłaństwa, komunistów, choroby, hierarchii kościelnej oraz marzeń o Niebie.

Autor: ks. Jan Kaczkowski

Oprawa: miękka

Wymiary: 14 x 21 cm

Waga: 0,26

Liczba stron: 180

ISBN: 9788367290203

Wydawnictwo: RTCK 

Temat
chrześcijaństwo
Język
polski
Numer wydania
1
Liczba stron
184
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.25
Rok wydania
2022
Autor
ks. Jan Kaczkowski
Okładka
miękka
Szerokość produktu
14
Wysokość produktu
21
Tytuł
A człowieka widzi?
ISBN
9788367290203
Wydawnictwo
RTCK
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych