• -10%
Chata (okładka filmowa) - twarda

Chata (okładka filmowa) - twarda

SSS000012
Ostatnie sztuki w magazynie
44,10 zł 49,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,91 zł

Najniższa cena produktu 35,91 zł z dnia 20.04.2024

 

Historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy i nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy.

Podczas rodzinnych wakacji zostaje porwana Missy, najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa. Na pustkowiach Oregonu, w opuszczonej chacie, znaleziono ślady wskazujące na to, że ktoś ją brutalnie zamordował. Po czterech latach pogrążony w ogromnym smutku ojciec dostaje tajemniczy list. Wnioskuje, że napisał do niego sam... Bóg. W treści listu było zaproszenie do miejsca, gdzie popełniono okropną zbrodnię na Missy. Wbrew rozsądkowi Mack postanawia pojechać do chaty i zmierzyć się ze swoimi największymi koszmarami. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie.

Powieść, która podbiła serca czytelników i cieszy się nieprzerwanym powodzeniem. Krążąca początkowo w formie powielonego maszynopisu nie mogła znaleźć wydawcy, bowiem jednym wydała się zbyt religijna, dla innych była nazbyt świecka. Ostatecznie „Chatę” wydrukowano własnymi środkami. Niedługo książka osiągnęła status bestsellera, a jej ekranizacja kinowa zbiera pochlebne recenzje widzów.

Wydanie: trzecie

Rok wydania: 2017

Oprawa: twarda

Liczba stron: 304

Wymiary: 125x195 mm

Waga: 0.45 kg

ISBN: 978-83-7534-061-7

Autor: William Paul Young

Tłumacz: Anna Reszka

Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych