• -10%
Rodzinne pole minowe - Adam Szustak OP

Rodzinne pole minowe - Adam Szustak OP

RTCK

1C1
39,51 zł 43,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 35,91 zł

Najniższa cena produktu 39,51 zł z dnia 18.07.2024

 

Rodzinne pole minowe

Adam Szustak OP

Książka „Rodzinne pole minowe” powstała po to, aby za pomocą bardzo konkretnych recept, założeń i taktyk pomóc Tobie i Twoim najbliższym stworzyć kochającą rodzinę i dom, w którym wszyscy czują się dobrze i bezpiecznie, są kochani i rozumiani. Miejsce, gdzie członkowie rodziny będą zawsze czuli się jak u siebie w domu, a nie jak na tytułowym „polu minowym”.

JAK ROZMINOWAĆ RODZINNE POLE

WEDŁUG NAJLEPSZEGO POMYSŁU NA RELACJE!!!

Obraz zbyt wielu rodzin przypomina pole minowe lub wojskowy poligon, gdzie praktycznie na każdym kroku w codzienności można natknąć się na niebezpieczną minę. Co jakiś czas wybuchają, mniejsze lub większe, kłótnie, konflikty, a ich rezultatem są nieporozumienia, bolesne zranienia, a niestety także w coraz częstszym przypadku, może dochodzić nawet do całkowitego rozpadu rodzinnych więzi.

A wcale nie musi tak być! Jest pomysł na to, by rozminować to rodzinne pole. Pan Bóg genialnie to wymyślił, a o. Adam Szustak OP spisał:


  • Jak to zrobić, żeby nikogo nie krzywdzić?

  • Jak w praktyce nauczyć się przebaczać?

  • Jak budować trwałą i cudowną miłość?

  • Jak brać odpowiedzialność za siebie nawzajem?


MINIMUM TEORII – MAKSIMUM PRAKTYKI!

PLUS PRAWDZIWE HISTORIE RODZINNE!

Książka jest bardzo praktyczna. Co oznacza, że w trakcie lektury podpowie Ci konkretne rozwiązania, wskazówki zachowań i postaw oraz podsunie obrazowe porównania, ułatwiające przyswojenie treści.

O. Adam opowiada w niej prawdziwe rodzinne historie, z którymi miał styczność w swoim kapłaństwie oraz historie relacji z własnego życia prywatnego.

Rodzinne pole minowe” zawiera w szczegółach m.in.:


  • clou wszystkich zdrowych i udanych relacji – najważniejszą zasadę oraz postawę cechującą osoby, które wcielają pomysł Pana Boga na bycie w rodzinie

  • opis 11 postaw budujących mur, których dostrzeżenie pomaga usunąć bariery (nie tylko w rodzinnych!) relacjach

  • 3 rejony świadomego budowania relacji – prosta podpowiedź, gdzie świadomie szukać źródła konfliktów, oraz wspólnego szczęścia

  • recepta dla rodziców na relacje z dziećmi i taktyka postępowania dla samego dziecka (do przeczytania przez nastoletnie dziecko)!

  • 4 taktyki przekazywania informacji – narzędzie, które pomoże Ci lepiej porozumiewać się z Twoimi domownikami

  • 4 punkty w nurcie porozumienia bez przemocy, których stosowanie tworzy relacje oparte na miłości, a nie na agresji


Książka nie dotyczy tylko płaszczyzny małżeńskiej czy rodzicielskiej, ale wykracza poza nią – jest ona pomocna w lepszym zrozumieniu i ułożeniu wszystkich relacji w rodzinie!

Mimo, że podane przykłady skupione są wokół podwórka rodzinnego to treść książki może mieć również zastosowanie do relacji zawodowych i przyjacielskich. Jej przesłanie jest uniwersalne, a recepty – skuteczne!

Jeśli nie masz aktualnie własnej rodziny, lub nie planujesz w najbliższej przyszłości założenia rodziny, to również sięgnij po tę książkę!

ILOŚĆ STRON: 184

Detal brutto
34
Autor
Adam Szustak OP
Wydawnictwo
RTCK
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych