• -10%
Dlaczego czystość? - Jacek Pulikowski

Dlaczego czystość? - Jacek Pulikowski

Jerozolima

JEROZOLIMA009
22,49 zł 24,99 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,90 zł

Najniższa cena produktu 22,49 zł z dnia 18.07.2024

 

Czystość jest wielką – choć zagubioną – wartością. Wartością, od której wprost zależy szczęście człowieka. Z takiego przekonania autora wynika cała książka. Zatem czystość, będąc wartością, powinna być najwyższym pragnieniem i tęsknotą człowieka (nie tylko młodego).

Nie zawsze tak się dzieje, między innymi dlatego że oprócz faktów w naszej rzeczywistości funkcjonują mity. Demaskując fałsz, odkrywając jego źródło oraz bezsens, można odnaleźć czystość – a do tej przecież człowiek został stworzony. Wybierając czystość, wchodzimy na drogę wiodącą ku autentycznemu szczęściu, które nie jest przemijającym odczuciem ani uczuciem przyjemności, lecz trwałą wartością. Autor nie na wszystko daje gotowe rozwiązania. Raczej zachęca do stawiania sobie pytań, by pod pozorami dobra nie zgubić prawdziwych wartości:


Chciałbym, żebyście po przeczytaniu tej książki podjęli decyzję – będziemy szukać prawdy: prawdy o sferze seksualności, prawdy o właściwych relacjach, prawdy dotyczącej tego, co rzeczywiście przyda się w budowaniu dobrego małżeństwa, co się nam opłaci. Byście nie opierali się tylko na pogłoskach, które krążą gdzieś „na mieście”.


Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2019

Oprawa: miękka

Liczba stron: 160

Wymiary: 115x180 mm

Waga: 0.06 kg

ISBN: 978-83-89282-74-3

Autor: Jacek Pulikowski

Detal brutto
21
Autor
Jacek Pulikowski
Wydawnictwo
Jerozolima
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych