• -10%
Jak rozmawiać z dziećmi o seksualności

Jak rozmawiać z dziećmi o seksualności

Ośrodek Odnowy

MOCNI002
26,10 zł 29,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,00 zł

Najniższa cena produktu 26,10 zł z dnia 18.06.2024

 

Jak rozmawiać z dziećmi o seksualności ?


,,Nie mamy wątpliwości, że jesteś rodzicem, który troszczy się o swoje dziecko i zrobi wszystko, aby uczynić je szczęśliwym. W zakres wychowania wchodzi wiele zagadnień, ale szczególnie trudnym, sprawiającym niemało problemów – jest temat wychowania seksualnego. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko w przyszłości założyło szczęśliwą rodzinę, warto je do tego przygotować. I uwierz, nikt nie zrobi tego lepiej niż ty.

W tej książce dzielimy się tym, czego nie znaleźliśmy w poradnikach o wychowaniu, a co pomogło w naszej miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Piszemy o tym, jak rozmawiać z dziećmi na trudne tematy o miłości, życiu i seksualności. Podajemy proste, ale skuteczne wskazówki, by nie czuć się dłużej bezsilnym jako rodzic i móc odzyskać pewność siebie." Autorzy 

Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie – małżonkowie zajmujący się profilaktyką problemów dzieci i młodzieży. W swojej posłudze na  rzecz zdrowia rodziny mają dużą praktykę w indywidualnej pracy  z młodzieżą i dorosłymi: towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą konferencje, autorskie warsztaty dla rodziców. Posługują w poradni życia rodzinnego. Są rodzicami czworga dzieci.

Wydanie: pierwsze
Rok wydania : 2022
Oprawa : miękka
Wymiary : 14,5 x 20,5 cm
Liczba Stron: 176
Waga : 0,18 kg
ISBN: 978-83-67126-16-8 

Detal brutto
29
Autor
Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie
Wydawnictwo
Ośrodek Odnowy
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych