• -10%
Traktat o prawdziwym nabożeństwie DO...
Traktat o prawdziwym nabożeństwie DO...
Traktat o prawdziwym nabożeństwie DO Najświętszej Maryi  Panny (ESPE)
Traktat o prawdziwym nabożeństwie DO Najświętszej Maryi  Panny (ESPE)

Traktat o prawdziwym nabożeństwie DO Najświętszej Maryi Panny (ESPE)

ESPE

ESPE0111
Obecnie brak na stanie
18,81 zł 20,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 20,90 zł

Najniższa cena produktu 18,81 zł z dnia 14.06.2024

 

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Mimo upływu czasu pełne mocy słowa św. Ludwika Marii Grignion de Montfort wciąż porywają ludzi na całym świecie, prowadząc ich ku prawdziwej pobożności maryjnej. Prowadzeni słowami traktatu wierni wchodzą w głęboką relację z Matką Bożą w myśl hasła „Totus Tuus”, jednocześnie trwając w miłości Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej.

Wiele osób, inspirując się tą przejmującą lekturą duchową, decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu.

„Bóg Najwyższy posiada skarbiec, składnicę bardzo bogatą, w której zamknął wszystko, co piękne, cenne, rzadkie i kosztowne, nawet Syna swego; a tą przebogatą skarbnicą jest właśnie Maryja, którą święci nazywają Skarbem Pana, z którego pełności bogactwa spływają na ludzkość”.

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673–1716) – wybitny kaznodzieja i kapelan chorych oraz bezdomnych. Fascynujące życie tego niezwykłego kapłana i misjonarza czytelnicy mogą poznać dzięki wydanej przez Wydawnictwo eSPe biografii świętego pt. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi.


Autor: św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

Oprawa: miękka

Ilość stron: 272

Format: 120 x 160

ISBN: 978-83-8201-015-2

Detal brutto
18
Wydawnictwo
ESPE
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych