• -10%
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO
MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO

MOJE SERCE ZWYCIĘŻY - MIRJANA SOLDO

DYSTR7564
53,91 zł 59,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 53,91 zł

Najniższa cena produktu 53,91 zł z dnia 14.06.2024

 

„Moje serce zwycięży” Mirjany Soldo to fascynująca autobiografia jednej z sześciu osób „widzących” w Medziugorju - małej wiosce wśród gór - rozsławionym na cały świat przez powtarzające się tam od 36 lat objawienia Matki Bożej.

To książka dla wszystkich, nie tylko dla wierzących czy „poszukujących”, ale również dla wątpiących i całkiem niewierzących – żeby ci ostatni mogli się dokładniej zapoznać z tym, w co nie wierzą.

To również pierwsza książka napisana przez osobę widzącą z Medziugorja. W tytule autorka nawiązuje do Orędzia Matki Bożej, w którym powiedziała: To co rozpoczęłam w Fatimie zakończę w Medziugorju.

Autorka w sposób niezwykle wiarygodny i przekonujący opowiada całe swoje życie i jaki wpływ na nie miały i nadal mają te objawienia, począwszy od czasów szkoły i studiów w Sarajewie.

Obecnie od wielu lat Mirjana jest mężatką, ma dwie już dorosłe córki i mieszka z rodziną pod Górą Objawień odwiedzaną przez miliony pielgrzymów z całego świata, który ona też zdążyła zwiedzić, zapraszana od dziesięcioleci do różnych krajów. Celem jej opowieści – jak twierdzi – jest pokazać czytelnikom siebie jako osobę, która mimo wszystko prowadzi normalne, zwyczajne życie: dba o dom, gotuje, sprząta, choruje, przechodzi operacje, jak każda kobieta, każdy człowiek. Niemniej jednak najbardziej istotnym celem Autorki jest zaświadczyć, że nietrudno jest żyć dobrze, w pokoju i radości, zgodnie z orędziami Matki Bożej.

Jest przekonana, że objawienia zostaną oficjalnie uznane, bo przecież „wie, co widzi i co czuje”, jak pisze. W jej domu stoją w szklanej gablocie buty Jana Pawła II, pozostawione pod Górą Objawień po Jego śmierci przez przyjaciela, ponieważ Jan Paweł II twierdził, że gdyby nie był papieżem, na pewno by się wybrał do Medziugorja.

Po wielu latach przeżywania objawień we własnym domu kiedyś Mirjana poczuła przynaglenie, by spotykać się z Matką Bożą publicznie, dzięki czemu wielu pielgrzymów będzie mogło wraz z nią przeżyć tych kilka niezwykłych minut, kiedy Niebo styka się z ziemią. Każdego 2. dnia miesiąca Mirjana około 8 rano udaje się w towarzystwie rodziny, przyjaciół i obsługi kamer i mikrofonów pod Niebieski Krzyż u podnóża Góry Objawień.

Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2017

Oprawa: twarda

Liczba stron: 368

Wymiary: 160x235 mm

Waga: 0.76 kg

ISBN: 978-83-64086-06-9

Autor: Mirjana Soldo

Tłumacz: Anna Halczak

Cechy
objawienia wizje Medziugorje
Język
polski
Numer wydania
1
Liczba stron
365
Stan
Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.76
Rok wydania
2017
Autor
Mirjana Soldo
Okładka
miękka
Szerokość produktu
15.5
Wysokość produktu
23
Tytuł
Moje serce zwycięży
ISBN
9788364086069
Wydawnictwo
Fundacja Divine Mercy
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych