• -10%
  • Nowy
Koronka do Najświętszego serca Pana Jezusa ze...

Koronka do Najświętszego serca Pana Jezusa ze św. Ojcem Pio

AA0000405870987
Ostatnie sztuki w magazynie
17,91 zł 19,90 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,90 zł

Najniższa cena produktu 17,91 zł z dnia 20.05.2024

 

 Znanych jest wiele świadectw skutecznego wstawiennictwa św. Ojca Pio za powierzonych mu wiernych i szerzenia przez niego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jedno z nich można przeczytać w niniejszym modlitewniku. Znajdziemy tu także tekst Koronki, którą św. Ojciec Pio odmawiał codziennie w powierzanych mu intencjach, a także Litanię, Akt osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu oraz Akt wynagrodzenia.

Denise Garnier, córka profesora matematyki na Sorbonie, już jako dziecko przyjeżdżała z rodzinę do San Giovanni Rotondo. Nauczyła się włoskiego tylko po to, żeby spowiadać się u Ojca Pio. Będąc już „pannę na wydaniu”, poprosiła Ojca o wstawiennictwo w kwestii znalezienia dobrego męża.

– Oddajmy to Najświętszemu Sercu Jezusa – brzmiała odpowiedź ojca Pio.

Następnego lata, kiedy odpoczywała z rodzinę na wsi, „wpadła” na kogoś, kto wkrótce miał zostać jej mężem. Hug Hendricks, świeżo dyplomowany inżynier, był Belgiem. Jedno z pierwszych jego zwierzeń, które okazało się dla niej szczególne cenne, dotyczyło jego głębokiej czci dla Najświętszego Serca Jezusa!

Fragment książki

To jedno z wielu świadectw skutecznego wstawiennictwa św. Ojca Pio za powierzonych mu wiernych i szerzenia przez niego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Niniejszy modlitewnik zawiera ułożoną przez niego Koronkę, a także Litanię, Akt osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu oraz Akt wynagrodzenia.

Autor: praca zbiorowa

Do modlitewnika jako gratis dołączona jest Koronka w jubilerskim opakowaniu, z krzyżykiem ze srebra próby 925.

Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych