• -10%
Nie ma GO tu - płyta CD
Nie ma GO tu - płyta CD
Nie ma GO tu - płyta CD
Nie ma GO tu - płyta CD

Nie ma GO tu - płyta CD

NiemaGotu

NIEMAGOTU
42,30 zł 47,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,50 zł

Najniższa cena produktu 42,30 zł z dnia 19.04.2024

 

Na początku było Słowo: „Zapiszcie teraz sobie ten oto hymn” (Pwt 31,19). Tak też zrobiliśmy i ku naszemu zdziwieniu powstał hymn Światowych Dni Młodzieży. Oszołomieni Bożą hojnością postanowiliśmy grać dalej, zwłaszcza że Słowo ponaglało usilnie, nakazując: „Pocieszajcie mój lud, pocieszajcie!” (Iz 40,1). Posłuchaliśmy, a niniejsza płyta jest owocem tego posłuszeństwa. Dlatego też, zapraszając Was do jej nabycia, zachęcamy: nie dajcie się prosić! Dajcie się pocieszyć!

Na krążku znajdziecie jedenaście utworów autorstwa Kuby Blycharza, w tym „Nie mądrość świata tego [Marana tha]”, „Nie ma Go tu, wstał [Alleluja]” czy wreszcie oficjalny Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni”. Prócz wymienionych wyżej, płyta zawiera piosenki dotychczas niepublikowane, jak również finalne aranżacje zamieszczonych wcześniej w sieci nagrań „Amen”, „Godzien” i „Nie umrę”.

W trakcie prób oraz prac w studio, wybiegając nieznacznie w przyszłość, prosiliśmy dla Was o uszy do słuchania i serca otwarte, zdolne przyjąć jak najpełniej Ewangelię o powstałym z martwych Jezusie, Synu Boga. Stąd dziś bez lęku dajemy Wam wszystkim, którzy tej płyty słuchacie (rzecz jasna legalnie!) gwarancję wzrostu w wierze, mówi bowiem Pismo, że „wiara jest ze słuchania, słuchanie zaś przez słowo Chrystusowe”

(Rz 10,17). Wszystko się zgadza. Bierzcie i wierzcie!


Samego Dobrego, niemaGOtu


SPIS UTWORÓW:

1. Amen

2. Przybądź, Święty

3. Nie mądrość świata tego (Marana tha)

4. Eloi

5. Panie, gdy tonę

6. Psalm 126

7. Nie ma Go tu, wstał! (Alleluja)

8. Nie umrę

9. Godzien

10. Dzięki Tobie

11. Błogosławieni miłosierni (Hymn ŚDM Kraków 2016)

Detal brutto
37
Wydawnictwo
niemagotu
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych