• -10%
Relacyjne ćwiczenia z Ks. Janem Kaczkowskim

Relacyjne ćwiczenia z Ks. Janem Kaczkowskim

RTCK

RTCK0021
Obecnie brak na stanie
19,80 zł 22,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,00 zł

Najniższa cena produktu 19,80 zł z dnia 22.07.2024

 

Tematyka
Rozwój osobisty
Ilość stron
92
Okładka
Miękka

 

Co by było gdybyś, mógł poprawić swoje najważniejsze życiowe relacje w 4 tygodnie…
Czy byłbyś na to gotów?
Czy byłbyś gotów na spotkanie z NIM… i samym sobą, tak na serio?

“PRZEJDŹMY WSPÓLNIE TE REKOLEKCJE.
MOŻE WAS ZASKOCZĄ?”


KS. JAN KACZKOWSKI

Żyjemy pomiędzy dwoma najwspanialszymi wydarzeniami w dziejach ludzkości! Pomiędzy Narodzeniem i Zmartwychwstaniem Chrystusa, a Jego powtórnym przyjściem. Paruzją.

 

Życie tutaj na ziemi jest czasem, aby na to powtórne przyjście się przygotować. Skłonić nas do rozwoju. Do ćwiczeń z samym sobą. Tak, aby zbliżyć się do takiego życia jakiego najbardziej pragniemy i jakim chcielibyśmy żyć na wieki wieków.

 

Życie na ziemi to trening.
Pytanie jak dzisiaj żyjesz? Jak trenujesz i ćwiczysz?
Czy realizujesz pragnienia serca?
Jaką masz relację z samym sobą? Z najbliższymi Ci ludźmi? Z Panem Bogiem.

 

I w końcu pytanie petarda: czy to co robisz dzisiaj, chcesz robić przez całą wieczność?

 

W 2015 roku przygotowaliśmy w RTCK internetowe ćwiczenia rekolekcyjne. Prowadził je ks. Jan Kaczkowski, a ćwiczenia pod okiem dr hab. Ryszarda Stockiego, opracował nasz wewnętrzny ekspert Ireneusz Trojan. Dzisiaj ta niewielka książeczka, która powstała na podstawie tych rekolekcji ma ogromny potencjał. Może odmienić Twoje życie.

 

Ćwiczenia pomogą pobudzić największe pragnienia Twojego serca, a także wzmocnić i naprawić najważniejsze relacje Twojego życia.

“Ćwiczenie konkret.
Dawno nie sięgałem tak bardzo w głąb”.

Rafał Chrebela – uczestnik rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

Za tym, jak żyjesz, stoją Twoje wartości.
Za tym, do czego dążysz kryją się Twoje cele.
To, co daje Ci powód do działania, jest Twoją głęboką motywacją.

 

Zrozumienie tych zagadnień w odniesieniu do Twojego życia pozwoli Ci bardziej poukładać rzeczy w sobie, a w konsekwencji bardziej poukładać swoje własne życie i relacje – szczególnie właśnie te najważniejsze i najbliższe Twojemu sercu.

“Z całego serca dziękuję za te rekolekcje. Dzięki nim czuję, że moje życie może się wreszcie wyprostować, a ja będę mogła po raz pierwszy powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Pomagają mi odkryć przyczynę mojego nieszczęścia i tkwienia w cierpieniu”.

Uczestniczka rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

Czekają Cię 4 tygodnie przygody i wyzwań!
4 niedziele, między którymi wykonasz 14 ćwiczeń, które mogą Cię bardzo zaskoczyć!
Idealnie wykonać je w czasie Adwentu, ale aktualne są przez cały rok!

 

W połączeniu ze Słowem Bożym i refleksjami ks. Jana Kaczkowskiego zawartymi w książce dadzą Ci inspirację do lepszego i pełniejszego życia oraz takich zmian, o których prawdopodobnie od dawna myślałeś, ale nie wiedziałeś dotąd co z tym zrobić.

 

Praca nad sobą z wykorzystaniem zaproponowanych w książce ćwiczeń podzielonych na 4 części, może ponadto dać Ci spory przypływ satysfakcji, poczucie większej kontroli nad swoim życiem i szczęścia –  po prostu!

 

Ten czas może odmienić Twoje życie.
A przecież o to chodzi w oczekiwaniu na przyjście Pana!

“Po raz pierwszy czuję, że mam wpływ na swoje szczęście, że jest to dla mnie do wykonania. A koło jest po prostu genialne! Każdemu kto naprawdę chce zmienić swoje życie na lepsze – POLECAM”.

Uczestniczka rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

ks. Jan Kaczkowski

Założyciel i prezes Puckiego Hospicjum pw. Św .Ojca Pio. Po pierwsze ksiądz, taki z powołania. Bioetyk, autor kilku książek. Ceniony rekolekcjonista. Nikogo nie pozostawiał obojętnym. Tak blisko ludzi jak się dało, tak zakochany w Eucharystii, jak tylko mógł. Sam siebie nazywał “onkocelebrytą”. Niczego, co osiągnął ksiądz Jan Kaczkowski, nie da się oddzielić od jego roli życia – roli księdza. Księdza dostępnego dwadzieścia cztery godziny na dobę: jako szef hospicjum, kapelan czy katecheta. Księdza idącego wbrew nurtowi przez niemal 14 lat swojego kapłańskiego życia. (cyt ze strony Fundacji ks. Kaczkowskiego)

Ireneusz Trojan / autor ćwiczeń /

Z wykształcenia filozof, coach, doradca życia rodzinnego. Absolwent WSFP Ignatianum. Od kilku lat wraz z żoną prowadzi parafialną poradnię rodzinną. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki żywiołowych dzieci.

dr hab. Ryszard Stocki / recenzent ćwiczeń /

Psycholog, doradca, doktor habilitowany. Współzałożyciel Towarzystwa Doradczego, zajmującego się wdrażaniem systemów pełnej partycypacji w zarządzaniu. W roku 2008, razem z Piotrem Prokopowiczem i Grzegorzem Żmudą, wydał książkę “Pełna partycypacja w zarządzaniu. Tajemnica sukcesu największych eksperymentów menedżerskich świata”.Detal brutto
22
Wydawnictwo
RTCK
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych