• -10%
Wizyta duszpasterska. Poradnik kolędowy

Wizyta duszpasterska. Poradnik kolędowy

JEDN90102
4,50 zł 5,00 zł -10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 5,00 zł

Najniższa cena produktu 4,50 zł z dnia 14.04.2024

 

 Publikacja Wydawnictwa Jedność pt. Wizyta duszpasterska. Poradnik kolędowy kontynuuje serię poradników katolickich. Składa się z wprowadzenia i czterech części:

– część pierwsza (Kolęda – obowiązek proboszcza) definiuje wizytę duszpasterską i określa jej cele,– druga odsłona (Kolędujący, adresaci, przygotowanie i przebieg), zgodnie z tytułem, szczegółowo prezentuje wszystko to, co jest związane z kolędą,– trzecia część (Kolęda w praktyce) zawiera cenne wskazówki, dzięki którym spotkanie z księdzem będzie wyczekiwanym wydarzeniem przynoszącym domownikom Boże błogosławieństwo,– czwarty rozdział (Tradycje kolędowe) to omówienie świeckich, ludowych zwyczajów, które były i są kultywowane w okresie bożonarodzeniowym.

ODBIORCY KSIĄŻKI:– poradnik ma charakter formacyjny, a też i edukacyjny, a adresowany jest zarówno do wiernych świeckich, jak i duszpasterzy,– to konkretna pomoc dla księży w ich kapłańskiej posłudze związanej z formacją duchową powierzonych im wiernych, którą mogą im zaoferować na czas wizyty duszpasterskiej, by jak najlepiej się do niej przygotowali i świadomiej w niej uczestniczyli,– to również pozycja dla katechetów; może służyć pomocą podczas szkolnych lekcji religii; może również być przez nich zalecona młodzieży jako lektura uzupełniająca katechezę.

Autor: Jacek Molka

Stron: 32

Oprawa: miękka, szyta drutem

Format: 110x160 mm

Rok wydania: 2023

ISBN: 9788383530604

JEDNOŚĆ
Brak ocen
Produkt dodany do ulubionych