Obniżka! Biblia i ja Zobacz większe

Biblia i ja

S-0000201

23,31 zł

-10%

25,90 zł

23,31 zł za szt.

Opis

Więcej informacji

Biblia dla dzieci z ilustracjami przywodzącymi na myśl najpiękniejsze filmy animowane. Katolicka biblia dla najmłodszych, która przedstawia najważniejsze historie biblijne opowiedziane językiem odpowiednim dla kilkulatków. Duży format oraz twarda oprawa z gąbką i złoceniami przypadną do gustu dzieciom i rodzicom.

Ta piękna, duża książka zawiera najpiękniejsze historie biblijne dla dzieci. To wybór najbardziej znaczących scen ze Starego i Nowego Testamentu. Wspaniały prezent dla kilkulatka, któremu chcemy dać radość poznawania Pisma Świętego w zrozumiałej dla niego formie krótkich opowieści.

Ilustracje w najlepszym stylu znanym z ulubionych kreskówek Twojego dziecka wprowadzą dziecko w historię stworzenia świata i pierwszych ludzi: Adama i Ewy. Pozna także dzieje arki Noego, wieży Babel, murów Jerycha i plag egipskich. Pozna postaci biblijne, jak Abraham, Mojżesz, Samuel, Samson, Dawid i Goliat.

Z tej książki dziecko pozna również życie Jezusa. Historię Bożego Narodzenia i przybycia mędrców ze Wschodu, dowie się o cudach, jakich Jezus dokonał a także o ostatnich dniach Boga na Ziemi – śmierci i cudownym Zmartwychwstaniu.

 

  • ISBN 978-83-257-0945-7
  • Format 24,5 x 26,5 cm
  • Oprawa twarda z gąbką
  • Liczba stron 46
  • Data wydania 2017
  • Wydawca Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: