Obniżka! Zwycięstwo na górze uwielbienia Zobacz większe

Zwycięstwo na górze uwielbienia

POM00211

23,40 zł

-10%

26,00 zł

Opis

Więcej informacji

Zwycięstwo na górze uwielbienia” jest świadectwem życia pastora Merlina R. Carothersa. W tej głęboko osobistej relacji Autor odchodzi od tradycyjnej formy swoich książek na temat uwielbienia, aby ukazać sposób, w jaki autentyczne i spontaniczne uwielbienie często prowadzi w doliny, które są bezpośrednią drogą na szczyt. Jeśli potrzebujesz dowodów na działanie Boga, ta książka jest dla Ciebie.

Liczne listy i świadectwa, które otrzymaliśmy od ludzi uzdrowionych mocą uwielbienia, dowodzą ogromną ilość razy, że uwielbienie Boga naprawdę działa. Nawet w obliczu największych tragedii i ludzkich dramatów jest ona doskonałym lekarstwem. „Moc uwielbienia”, poprzednia książka Carothersa, wydana w Wydawnictwie POMOC Misjonarzy Krwi Chrystusa, pomogła w zmianie mentalności i poszerzeniu swojej modlitwy dziesiątkom tysięcy Polaków. Świadczy o tym ponad sto tysięcy sprzedanych egzemplarzy „Mocy uwielbienia”. Kolejna książka jej Autora jest kolejnym krokiem na drodze modlitwy uwielbienia pomagającej nam wyjść z dolin, by osiągać szczyty naszej wiary i duchowości. 

Merlin R. Carothers (1924-2013) to amerykański pastor, rekolekcjonista, ceniony kaznodzieja, założyciel Foundation of Praise. Autor wielu bestsellerów, m.in. „Mocy uwielbienia”, które zostały przetłumaczone na 58 języków i sprzedane w prawie 20 milionach egzemplarzy.

 

Przedmowa

Całe życie pracowałem na rzecz jedności i zgody w każdej społeczności, z jaką byłem związany, i starałem się za wszelką cenę unikać tarć. Ale większość z nas dochodzi do takiego okresu w życiu, gdy trzeba stanąć mocno w obronie tego, co uznajemy za słuszne. Dwa lata temu musiałem tak zrobić i zostałem wciągnięty w straszliwą walkę w Kościele. Może to zdziwić wiele osób, które nigdy o tym nie słyszały (choć wobec faktu, że przeżyliśmy relacje w środkach masowego przekazu oraz lawinę korespondencji pełnej nienawiści, jak i całą kampanię telefoniczną, trudno przypuszczać, że ktoś o tym nie słyszał).
Przez całe to wydarzenie Pan jasno mi pokazywał, że mam trwać w milczeniu i pozwalać Jemu oraz świadectwu Jego Świętego Ducha być moją obroną. I tak też było. Jedynym powodem, dla którego odczuwam Jego pozwolenie, by to teraz podsumować, jest przedstawienie krótkiego i zwięzłego tła dla niezwykłych i cudownych rzeczy, których On dokonał i nadal dokonuje w naszej wspólnocie wierzących, wprowadzając nas w nową dojrzałość w Chrystusie i nowe rozumienie źródeł i działania spontanicznego uwielbienia.
Zanim Pan wprowadzi nas do Ziemi Obiecanej, prawie zawsze musi nas najpierw przeprowadzić przez pustynię. Gdy On nas ratuje, zostajemy zabrani z Egiptu i nakarmieni przedsmakiem Ziemi Obiecanej. Lecz wydaje się, że pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami każdy z nas musi spędzić jakiś czas na pustyni ucząc się, poddając Mu i wzrastając w wierze. 
Żeby wyrwać Izraelitów z Egiptu, potrzeba było niewiele czasu, ale już żeby wykorzenić Egipt z Izraelitów – aż czterdziestu lat. Nie musi nam to zająć tak długo.
Rzecz jasna, nie zdawałem sobie z tego wszystkiego sprawy cztery lata temu, gdy napisałem książkę Walking and Leaping. Byliśmy wtedy na wyżynach i wydawało się, że będziemy tylko przeskakiwać z jednego szczytu na kolejny. Było tak, jak gdybyśmy minęli już bramy Egiptu i weszli prosto do Kanaanu i nic nie wskazywało na to, że cokolwiek się kiedyś zmieni.

Merlin R. Carothers


PRODUCENT:WYDAWNICTWO POMOC

ISBN:978-83-63459-87-1

FORMAT:13,5 X 19,5 CM

OPRAWA:MIĘKKA

AUTOR:MERLIN R. CAROTHERS

ILOŚĆ STRON:224

WYDANIE:2018
 


30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: